Vertiv™ İş Ortağı Programı

Başarılı Olduğunuzda, Başarılı Oluruz.

En son haberleri erkenden öğrenin ve size yeterlilik kazandıracak ve işinizi geliştirecek satış araçlarına ve diğer iş ortağı bilgilerine erişin.

İşinizi Büyütmenize Yardımcı Olacak Araçlar

Başarılı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış ödüllü programımızdan yararlanın.*

(*Program benefits may vary by region and partner tier)

 

Özel Satış Desteği

Yüksek vasıflı temsilcilerimiz, müşteriler zorluklarını belirlemeniz, çözmeniz ve işinizde gelir elde etmeniz için ekibinizle birlikte çalışır.

Güncellenmiş İş Ortağı Portalı

Bu portalı; Proje Kaydı ve Ödül Programımız gibi özel avantajlara, destek kişilerine, en son promosyonlara ve daha fazlasına erişmek için kullanabilirsiniz.

Satış Seçicileri ve Konfigüratörleri

İşinizi büyütmenize yardımcı olmak için size kullanımı kolay ürün seçicileri ve konfigüratörleri, broşürler, rekabetçi savaş kartları, vaka incelemeleri ve daha fazlasını sunacağız.

Vertiv™ Learning

Kapsamlı çevrimiçi satış ve teknik eğitime erişin. Saha ve çevrimiçi eğitim sertifikalarını tek bir yerde birleştirin ve takip edin.

Pazarlama Kaynakları

Kullanıma hazır pazarlama kampanyalarımız aracılığıyla Vertiv™ ile ortaklığınızı artırın, öncü olun ve fırsatlar oluşturun. Ortak markalı tamamlayıcı ve içerik sendikasyon araçları.

Proje Kaydı ve VIP Teşvik Programı

Kullanımı kolay sistemimize anlaşmalar kaydedin ve tercih edilen fiyatlandırmalar alın. İlk günden Vertiv ürünlerini ve çözümlerini satarak daha da fazla kazanmak için VIP Teşvik Programımızı kullanın!

Neden Vertiv™ ile İş Ortağı Olmalısınız?

 
 

Uygunluk

Yerel satış desteğimizden anlaşma kaydı ve pazarlama otomasyon platformlarımıza kadar her şeyle ürünlerimizi sizin için uygun hale getirmeye odaklandık.

 

Üstün İnovasyon

Avocent, Geist ve Liebert gibi temel markalardan eksiksiz, global olarak mevcut bir BT Altyapısı portföyü geliştirmek için üstün deneyimimizi kullandık.

 

Rekabetçi Kazanç Programları

İş ortaklarımız, kâr marjı açısından zengin, fazla dağıtılmamış bir BT altyapısı portföyünden yararlanıyor ve ayrıca teşvik ödülü programımızdan, düzenli promosyonlarımızdan ve toplu indirimlerimizden faydalanıyor.

Hemen bugün İş Ortağı Programına katılarak bu sayısız avantajın keyfini çıkarın.

Hemen Başvurun

Working in partnership with Vertiv™ was already a no brainer due to their world class market position and global end to end product set. This has been enhanced significantly by the Vertiv™ Partner Program with a range of benefits which has allowed us to take even greater advantage of what Vertiv™ can offer.

— Murtaza Loka, Finance and Purchasing Head at BurhanTec

Başarıya giden şu 3 basit adım ile ödül kazanın

 

Kaydolun

Vertiv™ iş ortağı olarak çevrimiçi başvurun.

Hemen Başvurun

Ödüller Kazanın

Başvurunuz onaylandıktan sonra Vertiv™ Teşvik Programımızı ve üç aylık promosyonları kullanarak hemen ödül kazanabilirsiniz.

Sonsuz Faydalar

İş ortakları, anlaşma kaydı indirimlerinden, indirimlere ve özel eğitime kadar birçok avantaj elde eder.