Partnerstwo z wizją przyszłości

Twój sukces jest naszym sukcesem.

Śledź na bieżąco najświeższe wiadomości i uzyskaj dostęp do narzędzi sprzedaży i informacji dotyczących partnerów, aby podnosić kwalifikacje i rozwijać swój biznes.

Aplikuj teraz

Narzędzia, które wspierają Twój biznes

Skorzystaj z naszego docenionego w branży programu, który został przygotowany z myślą o Tobie i Twoim sukcesie.*

(*Korzyści w programie mogą się różnić w zależności od regionu i statusu partnerskiego)

 

Dedykowane wsparcie sprzedażowe

Nasi wysoce wykwalifikowani przedstawiciele współpracują z resellerem w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów klientów.

Nowy portal dla Partnerów

Portal umożliwia dostęp do ekskluzywnych korzyści, takich jak Rejestracja Projektu i Program Nagród, wsparcia, najnowszych promocji i wiele więcej.

Selektory i konfiguratory sprzedażowe

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju biznesu: selektory i konfiguratory produktów, broszury, przewodniki sprzedawcy, studia przypadku i wiele więcej.

Vertiv University

Umożliwia dostęp do kompleksowych szkoleń sprzedażowych i technicznych online. Pozwala skonsolidować i monitorować stacjonarne oraz internetowe szkolenia certyfikacyjne w jednym miejscu.

Materiały marketingowe

Twórz więcej leadów i możliwości — i promuj swoją współpracę z Vertiv poprzez nasze gotowe kampanie marketingowe, wspólnie brandowane materiały promocyjne i narzędzia do syndykacji treści.

Rejestracja projektów i program VIP

Rejestruj projekty w naszym intuicyjnym i łatwym w obsłudze systemie i skorzystaj z atrakcyjnych cen. Skorzystaj z naszego programu partnerskiego dla VIP-ów, aby zarabiać jeszcze więcej na sprzedaży produktów i rozwiązań firmy Vertiv od samego początku współpracy!

Dlaczego warto zostać Partnerem Vertiv?

 
 

Wygodna współpraca

Pragniemy jak najbardziej ułatwić Ci sprzedaż naszych produktów, oferując wsparcie w ofertowaniu, rejestrację projektów i platformy do zautomatyzowanego marketingu.

 

Przełomowe innowacje

Wykorzystujemy naszą szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, aby tworzyć kompleksowe i dostępne globalnie portfolio usług i projektów z zakresu infrastruktury IT — począwszy od naszych głównych marek, takich jak Avocent, Geist czy Liebert.

 

Zwiększony zysk

Nasi partnerzy mają dostęp do zintegrowanego portfolio rozwiązań i usług z zakresu infrastruktury IT, które zapewnia wysokie marże, a także czerpią dodatkowe zyski z programów partnerskich, stałych promocji i rabatów ilościowych..

Ciesz się licznymi korzyściami, dołączając już dziś do naszego Programu Partnerskiego.

Aplikuj teraz

"Współpraca z Vertiv już układała się pomyślnie ze względu na pozycję firmy na rynku i oferowane globalnie rozwiązania. Program Partnerski znacznie wzmocnił nasze partnerstwo, dzięki oferowanym korzyściom, które pozwalają nam w jeszcze większym stopniu skorzystać z oferty Vertiv."

- Murtaza Loka, Kierownik ds. Finansów i Zakupów w BurhanTec

Wystarczą trzy proste kroki, aby zdobywać nagrody

 

Zarejestruj się

Aplikuj online do roli Partnera Vertiv.

Aplikuj teraz

Zdobywaj nagrody

Gdy Twoje zgłoszenie zostanie zatwierdzone, możesz od razu zdobywać nagrody, a także korzystać z oferty programu motywacyjnego Vertiv Incentive Program i cokwartalnych promocji.

Nieograniczone korzyści

Partnerzy otrzymują wiele korzyści, takich jak zniżki przy rejestracji projektów, rabaty i wyspecjalizowane szkolenia.