Partnerstwo z wizją przyszłości

Twój sukces jest naszym sukcesem.

Śledź na bieżąco najświeższe wiadomości i uzyskaj dostęp do narzędzi sprzedaży i informacji dotyczących partnerów, aby podnosić kwalifikacje i rozwijać swój biznes.

Aplikuj teraz

Narzędzia, które wspierają Twój biznes

Skorzystaj z naszego docenionego w branży programu, który został przygotowany z myślą o Tobie i Twoim sukcesie.*

(*Korzyści w programie mogą się różnić w zależności od regionu i statusu partnerskiego)

 

Dedykowane wsparcie sprzedażowe

Nasi wysoce wykwalifikowani przedstawiciele współpracują z resellerem w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów klientów.

Nowy portal dla Partnerów

Portal umożliwia dostęp do ekskluzywnych korzyści, takich jak Rejestracja Projektu i Program Nagród, wsparcia, najnowszych promocji i wiele więcej.

Selektory i konfiguratory sprzedażowe

Oferujemy wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju biznesu: selektory i konfiguratory produktów, broszury, przewodniki sprzedawcy, studia przypadku i wiele więcej.

Vertiv™ Learning

Umożliwia dostęp do kompleksowych szkoleń sprzedażowych i technicznych online. Pozwala skonsolidować i monitorować stacjonarne oraz internetowe szkolenia certyfikacyjne w jednym miejscu.

Materiały marketingowe

Twórz więcej leadów i możliwości — i promuj swoją współpracę z Vertiv poprzez nasze gotowe kampanie marketingowe, wspólnie brandowane materiały promocyjne i narzędzia do syndykacji treści.

Rejestracja projektów i program VIP

Rejestruj projekty w naszym intuicyjnym i łatwym w obsłudze systemie i skorzystaj z atrakcyjnych cen. Skorzystaj z naszego programu partnerskiego dla VIP-ów, aby zarabiać jeszcze więcej na sprzedaży produktów i rozwiązań firmy Vertiv od samego początku współpracy!

Dlaczego warto zostać Partnerem Vertiv?

 
 

Wygodna współpraca

Pragniemy jak najbardziej ułatwić Ci sprzedaż naszych produktów, oferując wsparcie w ofertowaniu, rejestrację projektów i platformy do zautomatyzowanego marketingu.

 

Przełomowe innowacje

Wykorzystujemy naszą szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, aby tworzyć kompleksowe i dostępne globalnie portfolio usług i projektów z zakresu infrastruktury IT — począwszy od naszych głównych marek, takich jak Avocent, Geist czy Liebert.

 

Zwiększony zysk

Nasi partnerzy mają dostęp do zintegrowanego portfolio rozwiązań i usług z zakresu infrastruktury IT, które zapewnia wysokie marże, a także czerpią dodatkowe zyski z programów partnerskich, stałych promocji i rabatów ilościowych..

Ciesz się licznymi korzyściami, dołączając już dziś do naszego Programu Partnerskiego.

Aplikuj teraz

Working in partnership with Vertiv was already a no brainer due to their world class market position and global end to end product set. This has been enhanced significantly by the Vertiv Partner Program with a range of benefits which has allowed us to take even greater advantage of what Vertiv can offer.

— Murtaza Loka, Finance and Purchasing Head at BurhanTec

Wystarczą trzy proste kroki, aby zdobywać nagrody

 

Zarejestruj się

Aplikuj online do roli Partnera Vertiv.

Aplikuj teraz

Zdobywaj nagrody

Gdy Twoje zgłoszenie zostanie zatwierdzone, możesz od razu zdobywać nagrody, a także korzystać z oferty programu motywacyjnego Vertiv™ Incentive Program i cokwartalnych promocji.

Nieograniczone korzyści

Partnerzy otrzymują wiele korzyści, takich jak zniżki przy rejestracji projektów, rabaty i wyspecjalizowane szkolenia.